Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lesbijki i geje zrobią w Lublinie walentynki

Utworzony przez Gość, 10 lutego 2009 r. o 01:28 Powrót do artykułu
~tom~ napisał:
Gejusy mogą zrobić co najwyżej "Walę w tyłki" lub "Wolę tyłki" a nie "Walentynki"
Ma sie rozumieć, że hetero nie lubią babskich tyłków. Ostatnio bardzo popularną metodą swawolnego zarażania się słynnym afrykańskim wirusem u superinteligentnych młodych hetero jest seks analny bez prezerwatywy z przypadkowymi paniami - bo przecież po co guma, skoro w ciążę się nie zajdzie? I ostrzegam jako hetero!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jeszcze raz... dla swiadomosci, niech sie utrwala... Ciekawe co powiecie na to: Do poradni HIV przy Jana Bozego w Lublinie przychodzi dwoch gejow na badania. Starszy ok. 45 i mlodszy dwadziescia kilka lat ( i nie byŁy to osoby duchowne). Na pytanie ilu mial partnerow mlody odpowiada 80!!! Robione sa badania. Mlody jest HIV-dodatni, malo tego deklaruje ze jest krwiodawca! Jestem tolerancyjny, ale patologie trzeba tepic a nie je reklamowac. Lublinianie sa przeciw.! A te opowiesc (prawdziwa na 100%) przekazujcie dalej. Niech ludzie maja prawdziwe wyobrazenie o tym zaklamanym, patologicznym, srodowisku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gej party lesbo party w Lublinie cały świat tu zjedzie!! lesbijki i geje z lublina będą się cieszyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lekarz napisał:
I jeszcze raz... dla swiadomosci, niech sie utrwala... Ciekawe co powiecie na to: Do poradni HIV przy Jana Bozego w Lublinie przychodzi dwoch gejow na badania. Starszy ok. 45 i mlodszy dwadziescia kilka lat ( i nie byŁy to osoby duchowne). Na pytanie ilu mial partnerow mlody odpowiada 80!!! Robione sa badania. Mlody jest HIV-dodatni, malo tego deklaruje ze jest krwiodawca! Jestem tolerancyjny, ale patologie trzeba tepic a nie je reklamowac. Lublinianie sa przeciw.! A te opowiesc (prawdziwa na 100%) przekazujcie dalej. Niech ludzie maja prawdziwe wyobrazenie o tym zaklamanym, patologicznym, srodowisku...
[b] Piszesz takie brednie, że żal mi Ciebie. Oczywiście każdy przychodzący w Polsce na badanie HIV opowiada lekarzowi gdzie pracuje, czym się zajmuje, gdzie mieszka itd. Niestety w naszym kraju nie ma za grosz tolerancji, w tym także dla osób będących nosicielami HIV i stąd badania są anonimowe. Jeśli pacjent nie chce nie musi podawać swoich danych personalnych. Więc skąd przekonanie że nie były to osoby duchowne, żyjące razem w związku a nie chociażby ojciec z synem? I NIKT NIKOGO NIE PYTA PRZY BADANIU O ILOŚĆ PARTNERÓW I ORIENTACJĘ SEKSUALNĄ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coz...powiem tak, towarzystwo les i gej, ktore osobiscie znalam okreslic sie da tylko mianem bagna emocjonalnego. Gdzie tam byly silne, syscace zwiazki emocjonalne to ja nie widzialam, kazda z kazda, kazdy z kazdym pod przykrywka milosci, sama hipokryzja! Lecz staram sie nie uogolniac tego na wszytskie takie osoby...mam, nadzieje, ze sa jeszcze geje i lesbijki , ktorym sie w glowach nie poprzewracalo i szukaja prawdziwej milosci i umia prawdziwie kochac...Jednakze wspolczuje im, bo ja tez kiedys taka bylam, dopoki nie doszlam do wniosku, ze znalezc szczescie bedac takiej orientacji wlasciwie jest czyms bardzo malo realnym, ja staram sie leczyc, bo ciezko tak zyc, moj wybor..., tym ktorzy sa falszywi i uwazaja sie nie wiadomo za kogo radze pojsc do psychoterapeuty, a tym którzy jeszcze wierza, ze moga znalezc swoje szczescie, partnera/ partnerke na zawsze i staraja sie nikogo nie ranic tym kim sa i sa w samych sobie autentyczni, szczerzy i chca kochac tak prawdziwie, zycze z calego serca powodzenia, stalych prawdziwych zwiazkow bez zdrad i klamstw... i trzymam kciuku by sie nie rozczarowali tym calym swiatem gejow i lesbijek, bo nie mowie, ze jest zly, ale piekny tez nie jest, zreszta tak samo jak swiat heterykow...wszytskiego naj z okazji walentynek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lekarz napisał:
I jeszcze raz... dla swiadomosci, niech sie utrwala... Ciekawe co powiecie na to: Do poradni HIV przy Jana Bozego w Lublinie przychodzi dwoch gejow na badania. Starszy ok. 45 i mlodszy dwadziescia kilka lat ( i nie byŁy to osoby duchowne). Na pytanie ilu mial partnerow mlody odpowiada 80!!! Robione sa badania. Mlody jest HIV-dodatni, malo tego deklaruje ze jest krwiodawca! Jestem tolerancyjny, ale patologie trzeba tepic a nie je reklamowac. Lublinianie sa przeciw.! A te opowiesc (prawdziwa na 100%) przekazujcie dalej. Niech ludzie maja prawdziwe wyobrazenie o tym zaklamanym, patologicznym, srodowisku...
Przerazajace... Nie zdawalam sobie sprawy z takich zachowan "uduchowionych"gejow. Przerazajace... Ta liczba partnerow, no i ze krwiodawca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SKĄD TYLE NIENAWIŚCI W TYCH KATOLICKICH SERDUSZKACH ??? MIŁUJCIE LESBĘ I GEJA JAK SIEBIE SAMEGO ! CO SIĘ STANIE JAK BLONDYNI ZACZNĄ SZKALOWAĆ RUDYCH KTÓRZY SĄ W MNIEJSZOŚCI, ALBO SPRAWNI - NIEPEŁNOSPRAWNYCH ? PAMIĘTAJCIE ŻE LUDZIE SĄ RÓŻNI, TA RÓŻNORODNOŚĆ JEST PIĘKNA ! NAWOŁYWANIE DO PRZEMOCY FIZYCZNEJ , AGRESJI CZY INNEJ DYSKRYMINACJI PROWADZI DO PRZESTĘPSTW. COŚ CZUJĘ ŻE HITLER MIAŁBY TU DOGODNE WARUNKI DO PRZEJĘCIA WŁADZY... MUSICIE DAWAĆ DOBRY PRZYKŁAD DZIECIOM ALBOWIEM WYCHOWAĆ POWINNIŚCIE JE W PRZYSZŁOŚCI NA ISTOTY MĄDRE, ŚWIADOME, OTWARTE I TOLERANCYJNE. PRZECIWNI TEMU BĘDĄ BOJOWNICY AL-KLERU KTÓRZY SAMI CHĘTNIE ZAINTERESUJĄ SIĘ ICH SEKSUALNOŚCIĄ I O ORIENTACJĘ NIE ZAPYTAJĄ! NIECHAJ WAM WIDOK W PUBLICZNYM MIEJSCU HOMOSEKSUALNEJ PARY OKAZUJĄCEJ SOBIE CZUŁOŚCI NIE WADZI, O NIE, NATOMIAST NIECH SERCE SIĘ WAM RADUJĘ TAK JAK W PRZYPADKU PARY HETERO, BO MIŁOŚĆ, MIŁOŚĆ OWIECZKI MOJE KOCHANE JEST NAJWAŻNIEJSZA! OKAZUJCIE SZACUNEK I WSPARCIE- ALE NIE WSPÓŁCZUCIE CZY LITOŚĆ- WASZYM SIOSTROM LESBIJKOM, WASZYM BRACIOM GEJOM, OSOBOM BISEKSUALNYM ... ZAWIERAJCIE PRZYJAŹNIE, NIE ZOSTAWIAJCIE ICH W POTRZEBIE. POWIEDZCIE STANOWCZE "NIE!" PORÓWNANIOM Z LUDŹMI CHORYMI, PRZESTĘPCAMI, PEDOFILAMI, ZOOFILAMI !!! JAKO PROSTY PASTERZ NIOSĄCY DOBRĄ NOWINĘ NALEŻĄCY DO ORIENTACJI HETERO ZDRADZĘ WAM, IŻ WIELE WSPANIAŁYCH ZACHOWAŃ SEKSUALNYCH MOŻEMY SIĘ NAUCZYĆ OD NASZYCH SIÓSTR LESBIJEK (MAM TU NA MYŚLI ZWŁASZCZA BŁOGOSŁAWIONY SEKS ORALNY), BRACI HOMOSEKSUALNYCH (ZWŁASZCZA BŁOGOSŁAWIONY SEKS ANALNY). UCZMY SIĘ OD SPECJALISTÓW A BĘDZIEMY BOGATSI ! NIECHAJ NASZE WSPÓŁŻYCIE BĘDZIE UROZMAICONE A MIŁOŚĆ PŁONIE W ŚWIETLISTEJ KORONIE ! AMEN. ALL YOU NEED IS LOVE !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ale wy ludzie jestescie dziwni...wiekszosc z was nazywa siebie chrzescijanami ale jestescie zwyklymi hipokrytami, nie macie nic wspolnego z tym o czym nauczal Chrystus... Basia napisala cytuje:"Pedalow w gas,jeszcze raz! " - witaj nowa hitlerko...pamietaj ze w gazie nie gineli tylko zydzi,osoby homo ale takze Polacy 3 miliony Polakow...przez takich jak ty zycie stracilo kolo 40 milionow ludzi i ty smiesz sie wypowiadac? i moze jeszcze smiesz sie nazywac chrzescijanka?? nawolujaca do morderstwa ludzi, ktorzy nic ci nie robia...zastanowcie sie co mowicie...uzyjcie mozgow wiem, ze je macie...juz w Grecji dawnej, starozytnej Grecji kontakt z osoba tej samej plci byl czyms normalnym, a to Grecy zbudowali jednak z najwiekszych cywilizacji...moze czas od nich sie uczyc? Madzia napisala cytuje:"Niech sobie beda ale nie musza sie ujawniac!!!!" a np co mnie interesuje jak ty idziesz z chlopakiem za reke i na srodku ulicy sie calujesz?? mnie to nie obchodzi i nie musisz sie ujawniac...piszcie sobie ludzie piszcie a nic i tak nie zrobicie bo oprcz tego ze ejstescie hipokrytami na skale miedzyplanetarna to jeszcze do tego tchorzami jestescie...a i jestem hetero ale mam rozum, ktorego uzywam...dlatego jezeli chlopak chce byc z chlopakim czy dziewczyna z dziewczyna mnie nie to nie interesuje to ich zycie...nie wtracajcie sie w innych zycie bo to nie wasza sprawa zajmiejcie sie swoim...
To prawada Grcy stworzyli najwieksza cywilizację, ale nic juz z nich nie zostało bo zbyt wielu chłopców jechało sie nawzajem, takie sa wyniki najnowszych badan amerykańskich naukowców. MNIE JAK KAZDEGO NORMALNEGO MĘŻCZYZNĘ BRZYDZI WIDOK PEDAŁÓW, JEŻELI KTOŚ TEMU PRZECZY TO ZNACZY ŻE JEST PEDAŁEM!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Praboszcz napisał:
SKĄD TYLE NIENAWIŚCI W TYCH KATOLICKICH SERDUSZKACH ??? MIŁUJCIE LESBĘ I GEJA JAK SIEBIE SAMEGO ! CO SIĘ STANIE JAK BLONDYNI ZACZNĄ SZKALOWAĆ RUDYCH KTÓRZY SĄ W MNIEJSZOŚCI, ALBO SPRAWNI - NIEPEŁNOSPRAWNYCH ? PAMIĘTAJCIE ŻE LUDZIE SĄ RÓŻNI, TA RÓŻNORODNOŚĆ JEST PIĘKNA ! NAWOŁYWANIE DO PRZEMOCY FIZYCZNEJ , AGRESJI CZY INNEJ DYSKRYMINACJI PROWADZI DO PRZESTĘPSTW. COŚ CZUJĘ ŻE HITLER MIAŁBY TU DOGODNE WARUNKI DO PRZEJĘCIA WŁADZY... MUSICIE DAWAĆ DOBRY PRZYKŁAD DZIECIOM ALBOWIEM WYCHOWAĆ POWINNIŚCIE JE W PRZYSZŁOŚCI NA ISTOTY MĄDRE, ŚWIADOME, OTWARTE I TOLERANCYJNE. PRZECIWNI TEMU BĘDĄ BOJOWNICY AL-KLERU KTÓRZY SAMI CHĘTNIE ZAINTERESUJĄ SIĘ ICH SEKSUALNOŚCIĄ I O ORIENTACJĘ NIE ZAPYTAJĄ! NIECHAJ WAM WIDOK W PUBLICZNYM MIEJSCU HOMOSEKSUALNEJ PARY OKAZUJĄCEJ SOBIE CZUŁOŚCI NIE WADZI, O NIE, NATOMIAST NIECH SERCE SIĘ WAM RADUJĘ TAK JAK W PRZYPADKU PARY HETERO, BO MIŁOŚĆ, MIŁOŚĆ OWIECZKI MOJE KOCHANE JEST NAJWAŻNIEJSZA! OKAZUJCIE SZACUNEK I WSPARCIE- ALE NIE WSPÓŁCZUCIE CZY LITOŚĆ- WASZYM SIOSTROM LESBIJKOM, WASZYM BRACIOM GEJOM, OSOBOM BISEKSUALNYM ... ZAWIERAJCIE PRZYJAŹNIE, NIE ZOSTAWIAJCIE ICH W POTRZEBIE. POWIEDZCIE STANOWCZE "NIE!" PORÓWNANIOM Z LUDŹMI CHORYMI, PRZESTĘPCAMI, PEDOFILAMI, ZOOFILAMI !!! JAKO PROSTY PASTERZ NIOSĄCY DOBRĄ NOWINĘ NALEŻĄCY DO ORIENTACJI HETERO ZDRADZĘ WAM, IŻ WIELE WSPANIAŁYCH ZACHOWAŃ SEKSUALNYCH MOŻEMY SIĘ NAUCZYĆ OD NASZYCH SIÓSTR LESBIJEK (MAM TU NA MYŚLI ZWŁASZCZA BŁOGOSŁAWIONY SEKS ORALNY), BRACI HOMOSEKSUALNYCH (ZWŁASZCZA BŁOGOSŁAWIONY SEKS ANALNY). UCZMY SIĘ OD SPECJALISTÓW A BĘDZIEMY BOGATSI ! MNIE JAK KAZDEGO NORMALNEGO MĘŻCZYZNĘ BRZYDZI WIDOK PEDAŁÓW, JEŻELI KTOŚ TEMU PRZECZY TO ZNACZY ŻE JEST PEDAŁEM!!!! NIECHAJ NASZE WSPÓŁŻYCIE BĘDZIE UROZMAICONE A MIŁOŚĆ PŁONIE W ŚWIETLISTEJ KORONIE ! AMEN. ALL YOU NEED IS LOVE !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MNIE JAK KAZDEGO NORMALNEGO MĘŻCZYZNĘ BRZYDZI WIDOK PEDAŁÓW, JEŻELI KTOŚ TEMU PRZECZY TO ZNACZY ŻE JEST PEDAŁEM!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KUPA napisał:
MNIE JAK KAZDEGO NORMALNEGO MĘŻCZYZNĘ BRZYDZI WIDOK PEDAŁÓW, JEŻELI KTOŚ TEMU PRZECZY TO ZNACZY ŻE JEST PEDAŁEM!!!!
mnie, tez chyba bym sie zzygal jakby sie calowali przy mnie.. polecam "Poradnik prawdziwego mezczyzny" obejrzec na YT ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż, Lublin jak zawsze nie zawodzi pod względem ciemnoty i zahukania. I dziwicie się dlaczego nazywają nas Polska B... Poziom braterskiego miłosierdzia propagowanego przez kościół jest wprost proporcjonalny do ilorazu inteligencji co niektórych forumowiczów. Szkoda gadać nawet i szkoda, że co niektórzy nie zdają sobie sprawy, ile np homoseksualistów jest profesorami, inżynierami i ile dobrego potrafią zrobić dla innych. Ale przecież lepiej cytując co niektóre posty "do gazu". Wszystkim homofobom życzę z całego serca, aby kiedyś wsze dziecko powiedziało wam o swojej odmiennej orientacji, ciekawe czy wtedy decyzja też będzie taka łatwa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
manson napisał:
Cóż, Lublin jak zawsze nie zawodzi pod względem ciemnoty i zahukania. I dziwicie się dlaczego nazywają nas Polska B... Poziom braterskiego miłosierdzia propagowanego przez kościół jest wprost proporcjonalny do ilorazu inteligencji co niektórych forumowiczów. Szkoda gadać nawet i szkoda, że co niektórzy nie zdają sobie sprawy, ile np homoseksualistów jest profesorami, inżynierami i ile dobrego potrafią zrobić dla innych. Ale przecież lepiej cytując co niektóre posty "do gazu". Wszystkim homofobom życzę z całego serca, aby kiedyś wsze dziecko powiedziało wam o swojej odmiennej orientacji, ciekawe czy wtedy decyzja też będzie taka łatwa?
Homoseksualistą może byc każdy, zgadzam się z tym lecz gdy widze na ulicy całujących sie pedałów to budzi to u mnie obrzydzenie, większośc ludzi nie zyczy sobie tego oglądac, taka jest prawda czy podoba Ci się to czy nie!!!! Moim zdaniem tym ludziom trzeba starac sie pomagac poprzez terapię, a nie pozwalac w coraz wulgarniejszy sposób pokazywac swoje chore upodobania!!!!!!!!!!!!!!!! Prowadzi to do takich ptologii jak adopcja dzieci przez pedałów!!!! Czy to jest ok? A JA TOBIE NIE ŻYCZE TEGO ABY TWOJE DZIECKO BYŁ ADOPTOWANE PRZEZ PEDALSRWO!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~xyz~ napisał:
Homoseksualistą może byc każdy, zgadzam się z tym lecz gdy widze na ulicy całujących sie pedałów to budzi to u mnie obrzydzenie, większośc ludzi nie zyczy sobie tego oglądac, taka jest prawda czy podoba Ci się to czy nie!!!!
A we mnie budzi obrzydzenie jak osoby heteroseksualne potocznie mówiąc "lecą w ślimaka" w miejscach publicznych. Nie życzę sobie tego oglądać! Taka jest prawda, że nie możesz się wypowiadać jako większość ludzi, czy Ci się to podoba czy nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
manson napisał:
A we mnie budzi obrzydzenie jak osoby heteroseksualne potocznie mówiąc "lecą w ślimaka" w miejscach publicznych. Nie życzę sobie tego oglądać! Taka jest prawda, że nie możesz się wypowiadać jako większość ludzi, czy Ci się to podoba czy nie.
powiedz to jeszcze psom ktore jada suczki na trawnikach ))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
manson napisał:
A we mnie budzi obrzydzenie jak osoby heteroseksualne potocznie mówiąc "lecą w ślimaka" w miejscach publicznych. Nie życzę sobie tego oglądać! Taka jest prawda, że nie możesz się wypowiadać jako większość ludzi, czy Ci się to podoba czy nie.
Nie wypowiadam sie w imieniu "większości osób" , zapytaj sie kilkudziesięciu losowo wybranych osób co o tym sądzą..... Wyjdzie Ci że WIĘKSZOŚC LUDZI się tym brzydzi (pedalstwem). Widzisz? Nie filizofuj! Wiem że wolisz widok całującuch sie par homoseksuanych, ale niestety WIĘKSZOŚC LUDZI myśli inaczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~xyz~ napisał:
Nie wypowiadam sie w imieniu "większości osób" , zapytaj sie kilkudziesięciu losowo wybranych osób co o tym sądzą..... Wyjdzie Ci że WIĘKSZOŚC LUDZI się tym brzydzi (pedalstwem). Widzisz? Nie filizofuj! Wiem że wolisz widok całującuch sie par homoseksuanych, ale niestety WIĘKSZOŚC LUDZI myśli inaczej.
A i jeszcze jedno mansonie niejaki: żyjemy w kraju demokratycznym, chyba się z tym zgodzisz filozofie domorosły??? a w demokracji jest tak, jak już pewnie sie zorientowałes albo i nie, że większośc rządzi mniejszością. Także zamknac RYJE piewcy wszelkiego pedalstwa!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~xyz~ napisał:
A i jeszcze jedno mansonie niejaki: żyjemy w kraju demokratycznym, chyba się z tym zgodzisz filozofie domorosły??? a w demokracji jest tak, jak już pewnie sie zorientowałes albo i nie, że większośc rządzi mniejszością. Także zamknac RYJE piewcy wszelkiego pedalstwa!!!!
Dobre sobie, a czy demokracja nie zakłada wolności wypowiedzi?? A ryj możesz mieć Ty, ja mam twarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
manson napisał:
Dobre sobie, a czy demokracja nie zakłada wolności wypowiedzi?? A ryj możesz mieć Ty, ja mam twarz.
Przepraszam Cię za tego Ryja :-) Ty masz pewnie nawet nie twarz ale Buzię (ładniej, delikatniej brzmi). Zgadzam sie z Tobą, prawo do swobodnej wypowiedzi to Ty masz. I co z tego? Nie zrozumiałeś mojej prostej myśli, no coż :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie macie co robić z czasem wolnym,tylko pisać coraz to mądrzejsze wywoady na temat polskiego homoseksualizmu? Wy powinniście iść na jaką terapię... Są schizofremicy... Wariaci... I jakoś o nich - choć odstają od społeczeństwa - nie raczycie pisać... A na PEDAŁÓW nagle byście chcieli wynalezć lekarstwo. Czy to jakaś choroba,zaraza,przekleństwo? Sama jestem hetero,ale w pełni ich akceptuje,dopóki są i będą zachowywać się normalnie. Normalnie głupotą żyjecie :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...